Atrask savo norimą poziciją
Ieškoti pasiūlymų

#SkirtingiBetVieningi

Aprangos“ grupė – esame kūrybingų, ambicingų ir madą mylinčių žmonių komanda, kartu siekianti bendro tikslo. Mūsų daugiau nei 2 tūkstančiai ir mes esame didžiausias mažmeninės prekybos drabužiais tinklas Baltijos šalyse . Dirbame su garsiausiais mados prekių ženklais ir kuriame ne tik stilių, bet ir vertingas patirtis mūsų klientams. Esame #SkirtingiBetVieningi – kiekvieno unikalumas ir įgūdžiai padeda mums pasiekti geriausių rezultatų. Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos, kur vertinami ir jauni, energingi talentai, ir patyrę profesionalai. Nesvarbu, ar tik pradedi savo karjerą, ar ieškai naujų iššūkių – „Aprangos“ grupėje gali sukurti savo sėkmės istoriją!
Darbo pasiūlymai

2,000+

Darbuotojai

168

Parduotuvės

200

Prekių ženklai

3

Šalys

90 400

Parduotuvių plotas m2

#DarbuotojaiDalinasi

Dirbant „Aprangos“ grupėje mane labiausiai žavi lankstumas ir vadovų dėmesys darbuotojams. Manau, kad kiekvienam jaunuoliui, kuris gyvena XXI amžiuje, yra svarbu turėti galimybę derinti darbą su studijomis arba kitomis veiklomis. Visa tai labai priklauso nuo vadovų požiūrio, kurie nuoširdžiai atsižvelgia į kiekvieno darbuotojo individualius poreikius ir interesus.

Gabija

„Zara“ pardavėja - konsultantė

Estetika, kūryba, iššūkiai bei rezultatai - tai dalykai, kurie yra mano varomoji jėga. 

Dirbant „Aprangos“ grupėje neatsiejamas nei vienas iš jų. Turiu galimybę nuolat mokytis ir tobulėti, įgyti įgūdžių, kurie padeda man ne tik darbe, bet ir papildomose veiklose. Juk sako, kad žmogus laimingas kai myli tai, ką daro. Tad jei klausiate kas labiausiai patinka darbe, tai atsakymas būtų, kad esu laiminga!

Amanda

„Stradivarius“ vizualistė

Dirbant „Aprangos“ grupėje mane motyvuoja įmonės požiūris į darbuotojus. Kai persikėliau iš vieno miesto į kitą, įmonė suteikė man galimybę tęsti darbą. Be to, sutikau nuostabius žmones – kolegas ir klientus, kurių teigiami atsiliepimai apie mūsų parduodamus produktus mane labai džiugina. Būtent dėl šių žmonių galiu nuoširdžiai teigti, kad į darbą einu kaip į šventę.

Saulė

„Sandro“ pardavėja -  konsultantė

Norintiems prisijungti prie mūsų komandos patarčiau būti drąsiems, aktyviems, norėti mokytis, nebijoti klysti ir tobulėti. „Aprangos“ grupėje nuolat vyksta pokyčiai ir naujovės, įvairūs projektai, todėl svarbu gebėti prisitaikyti ir, žinoma, įsitraukti. Nevenkite išreikšti savo idėjų ir nuomonės, nes čia tikrai vertinamas kiekvieno indėlis. Kartu mes esame #skirtingibetvieningi!

Gabija

„Oysho“ parduotuvės direktorė